Koszyk

O firmie

Krzesło jest jednym z najstarszych mebli, którego historia ma ponad cztery tysiące lat. Z początku było ono oznaką urzędu i dostojeństwa. Oczywiście z biegiem czasu zmieniało się jego przeznaczenie, kształt czy też wykorzystanie. I tak naprawdę dopiero dwieście lat temu upowszechniło się ono na tyle, iż stało się standardowym wyposażeniem zwykłych domów.

Nasze przedsiębiorstwo, istniejące już od 2013 roku, od początku swej działalności uczyniło krzesło swym motywem przewodnim. Dlatego też dbamy o to, by krzesła użytkowane przez Państwa były wygodne, dopasowane i by ich użytkowanie nie przysparzało najmniejszych problemów.

W tematyce krzeseł nie ma dla nas tematów nieznanych. Jeżeli pojawia się jakiś nowy model czy też rodzaj krzesła, to my już o tym wiemy. W swej ofercie posiadamy zatem przeróżnego rodzaju krzesła:

  • do biura i do biurka – by praca była komfortowa i wygodna, a jednocześnie krzesło było ozdobą pomieszczenia
  • do sal konferencyjnych – by osoby w nich uczestniczące mogły skupić się na przekazywanych treściach, a nie dyskomforcie związanym z dłuższym przesiadywaniem w jednym miejscu
  • dla podróżnych i oczekujących – by komfort podróży był najwyższy, a czas oczekiwania można było spędzić będąc w pełni zrelaksowanym
  • dla specjalistów – by każdy profesjonalista mógł skupić się na swym zadaniu, mając pewność, iż jego pozycja przy pracy jest komfortowa i optymalna
  • do kawy – by filiżanka gorącej kawy czy herbaty smakowała po prostu wyśmienicie i była pozbawiona innych, zbędnych wrażeń
  • dla kibiców – by emocje wydarzenia sportowego nie były niczym zakłócane
  • dla graczy – by nic ich nie rozpraszało, a gra była niekończącą się przyjemnością.

 

Naszym obszarem bezpośredniego działania jest rejon takich miast, jak Rumia, Gdańsk, Gdynia czy też Sopot. Tym niemniej nie ograniczamy się tylko do tych lokalizacji, obsługując też Klientów zainteresowanych najlepszymi krzesłami z szerszego obszaru województwa pomorskiego. By jednakże Klienci z innych rejonów nie czuli się pozbawieni możliwości zaopatrzenia w najlepsze i profesjonalnie dobrane krzesła, prowadzimy również sprzedaż wysyłkową w całej Polsce.

Jeżeli jednak ktoś niekoniecznie chce dokonywać wyboru za pośrednictwem naszej strony internetowej, wówczas zapraszamy do naszego stoiska w Galerii Wnętrz ALUCOLOR w miejscowości Rumia. Tam osobiście chętnie Państwa zaprosimy, udzielając wszelkich możliwych rad i proponując takie rozwiązania, które będą optymalne.

Jak wiemy świat nie stoi w miejscu i jedyną pewną rzeczą jest ciągła zmiana. Stąd też ciągle i na bieżąco analizujemy sytuację na rynku krzeseł, starając się poszerzać naszą wiedzę, jak i wyłapywać najnowsze trendy i osiągnięcia technologiczne w tym temacie. Wszystko po to, by służyć Państwu radą i pomocą w zakresie wyboru najodpowiedniejszego krzesła.

Jeżeli zechcecie nam Państwo zaufać, dołożymy wszelkich starań, by poziom zadowolenia z tej decyzji był możliwie najwyższy. W tematyce krzeseł jesteśmy po prostu profesjonalistami, których celem nadrzędnym jest zadbanie o komfort naszego Klienta.