Konto w sklepie
jest obecnie pusty...
zaawansowane
Krzesła stadionowe Audytoria S-Table Wypożyczanie krzeseł Pobierz katalog signum

S-Table, oszczędzaj przestrzeń, czas i energię!

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy Państwu model seattable stół/siedzisko -  niezbędny element wyposażenia nowoczesnych biur, sal konferencyjnych i szkoleniowych. W miejscach takich, wiele pracy, czasu i energii pochłania przystosowywanie pomieszczeń do różnych celów. Z seattable nie trzeba przenosić ciężkich stołów i krzeseł, nie trzeba też myśleć o ich magazynowaniu. Seattable to praktyczny i niewielki mebel pełniący funkcję krzesła lub stołu.

Nowatorskość.

S-Table to nowatorski sposób zagospodarowywania przestrzeni biurowej. Jest to niezwykłe rozwiązanie pozwalające na błyskawiczne uzyskanie efektu w postaci pożądanej ilości stołów i krzeseł w pomieszczeniu. Seattable staje się stołem lub krzesłem w zależności od tego w jakiej pozycji go ustawimy. Zmiana jednego w drugie wymaga wykonania zaledwie jednego ruchu .

Komfort użytkowania.

S-Table jest bardzo wygodny jako krzesło i jako stół. Używając go jako krzesła można przysunąć się do stołu na tyle blisko, na ile jest to potrzebne. W szybki i komfortowy sposób, wygodne krzesło zmienia się w wygodny stół do pracy. Sama przemiana też jest bardzo komfortowa, gdyż wymaga jedynie użycia niewielkiego uchwytu zamontowanego z tyłu. Meble Seattable wygodnie i łatwo się przechowuje, gdyż można je układać jedne na drugich.

Trwałość i bezpieczeństwo.

S-Table to meble biurowo-konferencyjne, wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego i drewna. Materiały do ich produkcji pochodzą z Niemiec i Szwajcarii. Meble te są bardzo trwałe i sprawdzają się w każdych warunkach. Producenci Seattable gwarantują całkowite bezpieczeństwo ich użytkowania. Meble Seattable wyposażone są w zabezpieczające mechanizmy blokujące, a ich  konstrukcja zapewnia całkowitą stabilność w pozycji krzesła i stołu.

Prezentacja.

S-Ttable to meble, które cechuje nowatorski, estetyczny i interesujący wygląd. Niezależnie od pełnionej roli meble te dobrze się prezentują. Tworzywa, z których są wykonane, zapewniają trwałość wszystkich powierzchni i łatwe utrzymywanie ich w czystości. Seattable dostępne są w wielu kolorach, a elementy wykończeniowe wpływają na wysoki stopień ich przydatności w różnych miejscach pracy.


 

 

Ładowanie...
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
facebook